Aktualności

Kampania reklamowa ZIEMOVIT - „Niech żyje ogród!”

Od 1 marca rusza kampania reklamowa produktów ZIEMOVIT. Głównym celem kampanii jest nie tylko podkreślenie najwyższej jakości produktów ZIEMOVIT, ale także budowa świadomości tego, jak ważna dla prawidłowego rozwoju przydomowej zieleni jest jej profesjonalna pielęgnacja. Kampania rusza już 1 marca br.

Marka ZIEMOVIT to najwyższej jakości produkty do pielęgnacji działek, ogrodów czy roślin balkonowych. W ofercie marki znajdują się środki ochrony roślin, nawozy płynne i granulowane, podłoża oraz nasiona traw. Produkty ZIEMOVIT dedykowane są wszystkim, dla których pielęgnowanie roślin i opieka nad domowymi ogródkami jest pasją i hobby.

ZIEMOVIT to marka stworzona z miłości do natury, dlatego chcemy by była nie tylko opiekunem roślin, ale także zaufanym doradcą dla naszych klientów. Dlatego z taką uwagą rozwijamy nasze poradniki na stronie www.ziemovit.pl oraz kanale YouTube. Prowadzimy kalendarz ogrodnika, który podpowiada kiedy i czym najlepiej pielęgnować ogród lub działkę, oraz cykliczny newsletter dla wszystkich szukających konkretnych porad dot. ochrony roślin. Z dużą satysfakcją obserwujemy rosnącą popularność naszej aplikacji „Wirtualny ogród”, która nie tylko ułatwia planowanie swojego wymarzonego ogrodu, ale także szczegółowo informuje jak sadzić, nawozić i chronić swoje zielone królestwo przed szkodnikami i chwastami – mówi Prezes CIECH Sarzyna S.A. Mariusz Grelewicz.

Zaplanowane działania marketingowe obejmują: telewizję, prasę, internet, materiały drukowane i POSM. Spot telewizyjny ZIEMOVIT (15 i 30-sekundowy) i billboard sponsorski marki pojawi się w stacjach TVP1, TVP2, TVN, Polsat oraz w kanałach tematycznych Polsatu i TVN. Reklamy ZIEMOVIT pojawią się również w wybranej prasie tematycznej oraz w internecie – na najpopularniejszych blogach i portalach branżowych. Marka ZIEMOVIT będzie również kontynuować współpracę z programem „Maja w ogrodzie” oraz z najpopularniejszym polskim bloggerem ogrodniczym - Ogrodnikiem Tomkiem. W ramach kampanii, w sklepach branżowych i centrach ogrodniczych pojawi się także szereg atrakcyjnych materiałów ekspozycyjnych.

Spot reklamowy ZIEMOVIT można obejrzeć m.in. na kanale YouTube marki: https://www.youtube.com/channel/UCWzTYnQE4LdfI_4UucHFRLA.

Produkty ZIEMOVIT są dostępne w sprzedaży w centrach ogrodniczych na terenie całego kraju oraz w sklepach internetowych.

Zobacz również

Do góry