Aktualności

ABDICO na mszyce – nowość w ofercie ZIEMOVIT

Do oferty marki ZIEMOVIT dołączył nowy produkt - ABDICO – niezwykle skuteczny środek owadobójczy na mszyce.

ABDICO jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczonym do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie roślin w mieszkaniach, ogrodach przydomowych i na działkach rekreacyjnych. Środek zwalcza mączlika, mszyce oraz wiele innych szkodliwych owadów ssących takich jak miseczniki czy wełnowce. Ponadto znacząco ogranicza występowanie wciornastków.

ABDICO na mszyce – nowość w ofercie ZIEMOVIT

Środek działa szybko - rezultaty widoczne są już w 24 godziny. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie, co oznacza, że preparat jest szybko pobierany przez zielone części roślin i jest przemieszczany wraz z sokami po całej roślinie. Owady żywiąc się sokami rośliny giną nawet, jeśli nie zostały bezpośrednio opryskane. Po zastosowaniu, na działanie środka nie wpływają istotnie opady deszczu, zmywanie z powierzchni roślin czy promieniowanie słoneczne. Skutkuje to dłuższą ochroną przed mszycami niż w przypadku opryskiwania środkami o innym sposobie działania.

Środek jest formulacją zabezpieczającą rośliny przed wtórnymi nalotami mszyc przez okres do 21 dni. Preparat zabezpiecza całą roślinę łącznie z jej nowymi przyrostami i jest przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.
W portfolio marki ZIEMOVIT wszyscy zainteresowani znajdą także szeroki wybór najwyższej jakości środków ochrony roślin, podłoży oraz nawozów płynnych i granulowanych, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań wszystkich użytkowników.

Zobacz również

Do góry